Gdzie ja jestem? Co ja robię tu?

Strona, na której się znajdujesz ma za zadanie przybliżyć Tobie obecną sytuację meteorologiczną w Polsce. Głównym jej zadaniem jest zebranie wiarygodnych i sprawdzonych prognoz z różnych źródeł. Pozwala to na znacznie łatwiejsze i dokładniejsze rozpoznanie warunków atmosferycznych na nadchodzące godziny przy użyciu jednego źródła.

Początkowo strona była przygotowana jedynie dla Warszawy oraz dostępna była głównie dla wąskiego grona znajomych autora, jednak poczta pantoflowa oraz Google sprawiły, iż coraz więcej osób z różnych zakątków kraju zaczęło zgłaszać prośby o uruchomienie lokalnej wersji również dla nich. InfoMeteo jest, poniekąd, spełnieniem tych próśb.

Strona ma charakter prywatny i niekomercyjny, a głównym (i jedynym) jej celem jest rozpowszechnianie świadomości dotyczącej prognozowania warunków pogodowych na podstawie ogólnodostępnych danych.

Jeżeli w chwili obecnej nie ma prognoz dla Twojego miasta, nie oznacza to, że nigdy ich nie będzie. Skorzystaj z formularza kontaktowego, na pewno coś wymyślimy. :-)

Aktualności

Bieżące informacje o rozwoju InfoMeteo publikowane są na profilu Facebook.

Dla webmasterów

InfoMeteo korzysta z hostingu MyDevil. Kod OTSQ73N39F przy rejestracji zapewni dodatkowe 20% rabatu na usługi.
PS: Zanim zaczniesz hotlinkować: daj znać. Nierozpoznane zapytania mogą zostać zablokowane.

Zasady korzystania

Informacje prezentowane na stronie pochodzą z zewnętrznych źródeł. Właściciel strony nie bierze odpowiedzialności za nieprawidłowe informacje (lub ich brak) o wszelkich zjawiskach pogodowych. Funkcje oferowane na stronie nie mają charakterystyki świadczenia usług.

Uwaga! Zawarte na stronie informacje dotyczące depesz meteorologicznych nie mogą służyć do przygotowywania planów lotu, ani innych ważnych celów.

Strona nie jest działalnością gospodarczą w rozumieniu ustawy z dnia 02.07.2004r. o swobodzie działalności gospodarczej, ani w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997r. ordynacja podatkowa, ani w rozumieniu ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Strona korzysta z plików cookies zewnętrznych dostawców do celów statystycznych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zmień proszę ustawienia przeglądarki i zablokuj dostawców spoza domeny. Strona InfoMeteo używa plików cookies do celów wyświetlania wybranych treści.